برگزاری جشن شکرگزاری زعفران

این جشن روز پنج شنبه مورخ 21/09/98 توسط شهرداری با همکاری فرمانداری ،آموزش و پرورش ،اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی ،جهاد کشاورزی،میراث فرهنگی و سایر ادارات شهرستان سرایان در محل سالن ورزشی ملت سرایان با حضور هنرمندان کشوری برگزار گردید.آیین نمایشی پرکردن گل زعفران و سنت کف زنی از جمله برنامه های این جشن بود.در حاشیه این جشن نمایشگاه صنایع دستی نیز برپا شد.

 

 تسهیلات مشارکت مدنی ساخت،فروش اقساطی و ودیعه اسکان موقت به سازندگان و متقاضیان دربافت فرسوده بر اساس سهمیه استانی توزیع شده پرداخت می گردد.

متقاضیان واجدشرایط پس از طی مراحل ثبت درخواست در سامانه ی تسهیلات در نهایت با تایید و امضای مدیر کل راه و شهرسازی استان به بانک مسکن معرفی و معاونت بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل در استان روند معرفی و اخذ تسهیلات متقاضیان را نظارت و پیگیری می نماید.

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به شهرداری مراجعه نمایند. 

دریای غدیر، از ریزش آبشارگون وحی بر جان محمّد(ص) لبریز است
و قامت دین در زلال غدیر خم انعکاس می‌یابد.

عید غدیر، بر حامیان راستین ولایت، مبارک.

د

 

 در روز یکشنبه مورخ 98/06/03 جلسه تودیع و معارفه ی شهردار سرایان با حضور معاون محترم هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان جنوبی و مدیر کل محترم دفتر امورشهری و شوراهای استانداری خراسان جنوبی برگزار گردید.در این جلسه از آقای مهندس حقدادی تقدیر و آقای مهندس رضا مطلبی پور به عنوان شهردار سرایان معرفی گردیدند.اطلاعیه فراخوان ثبت نام رانندگان سرویس مدارس

 

بدینوسیله از تمامی رانندگان متقاضی سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید دعوت می شود با مراجعه به دفتر پیشخوان  نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک شخصی و خودرو خود و انتخاب شرکت حمل و نقل پیمانکار مورد تأیید حداکثر تا مورخه07/06/1398 اقدام نمایند. مشخصات و آدرس شرکت مجاز حمل و نقل سرویس مدارس در سال تحصیلی 99-98 به شرح ذیل می باشد :

 

شرکت حمل و نقل گل نگار یاس تون                  شماره تلفن: 32734020 

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در سامانه سرویس مدارس

یک قطعه عکس-کارت ملی-گواهینامه-کارت ماشین-بیمه نامه-معاینه فنی

گواهی سلامت ( با اخذ معرفی نامه از شهرداری برای دریافت گواهی سلامت اقدام شود)

گواهی عدم سوء پیشینه ( با اخذ معرفی نامه از شهرداری برای دریافت گواهی عدم سوء پیشینه اقدام شود)

با توجه به اینکه حسب "دستورالعمل اجرایی حمل‏ ونقل دانش ‏آموزی" مدت اعتبار پروانه فعالیت رانندگان یک سال است لذا ثبت نام تمامی رانندگان برای فعالیت در سال تحصیلی

 99-98  الزامی می باشد.

 

واحد حمل و نقل ناوگان درون شهری

 شهرداری سرایانزیر مجموعه ها

نقشه سایت

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی : 137

سامانه پیامک شهرداري : 30007807

تلفن شهرداری مرکز: 32904600-056

پست الکترونیک : info@sarayan.ir

آدرس : ايران خراسان جنوبی شهرستان سرایان

بازدید امروز85
بازدید دیروز121
بازدید هفته85
بازدید ماه4501
کل بازدید46930

1398-11-07