💠پيام تبريك شهردار به مناسبت هفتم مهر روز آتش نشاني و ايمني

مهندس مطلبی پور شهردار سرایان طی پیامی هفتم مهرماه ، روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی را به آتش‌نشانان جان برکف و پرتلاش تبریک گفت .

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری سرایان: به مناسبت بزرگداشت روز ایمنی و آتش نشانی مهندس مطلبی پورشهردارشهر سرایان پیام تبریکی منتشر نمود در متن این پیام آورده شده است:  👇👇👇

 

واژه آتش نشان همواره یادآور ایثارگران و دلیر مردانی است که با شجاعت و غیرتی مثال زدنی، پا در خطرگاه شعله های آتش نهاده و در راه حفظ ایمنی و سلامت مردمان شریف این سرزمین از نثار جسم و جان پاک خود دریغ نمی نمایند.

فرا رسيدن روز هفتم مهرماه، روز آتش نشانی و ایمنی، روز سپاس از تلاش شبانه روزی آتش نشانان پر تلاش و مروجان فرهنگ ایمنی و پیشگیری از حوادث و سوانح در کشور می باشد.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و تلاش‌های شبانه‌روزی آتش‌نشانان خدوم و زحمتکش کشور،استان، به خصوص آتش‌نشانان زحمتکش شهرسرایان ، که با از خود گذشتگی و ایثارجان خود همواره در مواجهه با خطر، با جسارت و شجاعت، برای نجات آسیب‌دیدگان تلاش کرده‌اند و با اثبات عملکرد خود به عنوان ناجیان مردم عزیزمان همواره و در همه حال آماده خدمت و جانفشانی هستند تبریک عرض می‌نمایم وآرزوي توفيق و سلامتي را براي كليه آتش‌نشانان فداكار كشور از خداوند متعال خواستارم.

 

رضا مطلبی پور

شهردارسرایان