رژه خودرويي گراميداشت روز ملي آتش نشاني و ايمني در سرایان برگزار شد.

به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش‌نشانی وخدمات ایمنی، رژه خودرویی آتش‌نشانان شهرداری سرایان  با  تمام ماشین آلات و تجهیزات  آتش نشانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سرایان: صبح امروز همزمان با هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و خدمات ایمنی ،رژه خودرویی با تمام ماشین آلات و تجهیزات آتش نشانی شهرداری با نواختن آژیر خطر انجام گردید.

 

درپایان مانور رژه خودرویی، شهردارشهر به همراه ریاست محترم اداره راهنمایی ورانندگی  واعضای محترم شورای شهردر ایستگاه آتش نشانی سرایان حضوریافته و از پرسنل این ایستگاه تقدیرنمودند.

 مهندس مطلبی پور ضمن تشکرازجناب سرهنگ محمدی واعضای شورای شهرجهت شرکت درمانور، یاد و خاطره شهدای آتش نشان را گرامیداشت و افزود: آتش نشان ها مجموعه ای از افراد هستند که جان خود را در راه اخلاص قرار می دهند و هستی خود را وقف جامعه می نمایند تا برای ایمنی جامعه گام بردارند.شغل آتشنشاني داراي علاقه مندي و شوق خاصي بوده كه شايد تا اين اندازه در هيچ شغلي وجود نداشته باشد و تنها افرادي مي توانند در اين حرفه موفق باشند كه از اين امتياز ها برخوردارند.آتش نشان ها باوجود پيش بيني تمامي خطرهاي احتمالي به محل هاي حادثه اعزام مي شوند و در اين ميان در برخي مواقع با آسيب هاي جدي نيزمواجه مي شوند.

مهندس مطلبی پور در ادامه خاطرنشان کرد: در حال حاضر ایستگاه آتش نشانی سرایان در کنار کادر مجرب سرعت عمل، دقت، و نظم و انضباط را در مقابله با حوادث و اتفاقات در دستور کار خود قرار داده و با بهره‌ مندی از نیروهای با تجربه و حضور به‌موقع در صحنه حوادث به نجات جان شهروندان در شرایط سخت می‌پردازند که خوشبختانه در این زمینه تاکنون مشکل خاصی وجود نداشته است واین جای تقدیر و تشکر دارد وامیدواریم  که پرسنل فداکار و زحمت کش آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سرایان همچون سنوات گذشته با حفظ آمادگی و تجهیزات روز و دانش بالا بتوانند خدمات مورد نیاز شهروندان را ارائه کنند.

در پایان این مراسم از تلاش و زحمات پرسنل ایستگاه آتش نشانی سرایان با اهداء لوح سپاس تجلیل شد.

گفتنی است از برنامه های امروز آتش نشانان شهرداری شهر سرایان ، رژه خودرویی ، تجلیل از آتش نشانان ودیداربا خانواده آتش نشانان متوفی سرایان  بوده است.