1402.png

پیام شهردار سرایان به مناسبت هفته دفاع مقدس

پیام مهندس اسماعیلی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در پایان شهریور ۵٩ که دشمنان نظام عداوت خود را با تهدید و تجاوز به مرزهای ایران اسلامی آغاز نمودند . جهان تصوری از اقتدار ملت ایران نداشت و هیچ کس پیش بینی نمی کرد که تهدیدات خصمانه جنگ تحمیلی به فرصتی بزرگ تحت عنوان دفاع مقدس تبدیل شود و برکت آن بقا ، تداوم ، پیشرفت و پیشبرد اهداف و استقرار حکومت اسلامی باشد. امروز جهان ، انقلاب اسلامی مردم ایران را با توان دفاعی و بازدارندگی بالایی که در منطقه ایجاد نموده است قدرتی بلا منازع می داند. اینجانب با گرامیداشت یاد شهدا، سرداران و فرماندهان و امام راحل عظیم الشان آغاز هفته دفاع مقدس را به عموم مردم ایران به عنوان صاحبان اصلی این نظام مقدس تبریک می گویم . باشد که استقرار نظام مقدس انقلاب اسلامی و تداوم ولایت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای تا انقلاب جهانی منجی موعود (عج)را جهانیان به چشم خود شاهد باشند.

حسین اسماعیلی

شهردار سرایان

تاسیسات شن و ماسه شهرداری سرایان به سرند خشک کن مجهز شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری سرایان، اسماعیلی شهردار سرایان با اعلام این خبر افزود:به منظور تکمیل و تجهیز تاسیسات شن و ماسه شهرداری سرایان سرند خشک کن با اعتبار ١١میلیارد ریال خریداری و نصب گردیده است که پس از آماده سازی و کالیبراسیون مجدد سیستم ، با راه اندازی این سرند تولید شن شویی از لحاظ کمی و کیفی افزایش می یابد.با توجه به افزایش راندمان و کاهش مصرف انرژی و منابع ، برگشت هزینه انجام شده دور از انتظار نخواهد بود.

روابط عمومی شهرداری سرایان

https://eitaa.com/shahrara_sarayan

پیام شهردار به مناسبت هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر

شهادت شهیدان رجایی و باهنر به دست کوردلان وطن فروش نه تنها خدشه ای در مسیر شکوفایی و بلوغ انقلاب اسلامی وارد نکرد بلکه این بزرگواران با نثار خون خود پایه های نظام اسلامی را مستحکم تر ساختند.امروز و به برکت خون این شهیدان والا مقام ،دولت مردمی و خادمین و کارکنان دولت در میثاق با ولایت ،فساد ستیزی و عدالت را سر لوحه کار خود قرار داده و تلاش نموده اند با تکیه بر دانش ، خلاقیت نخبگان و توان مردمی در مسیر پیشرفت وتعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداشته و با ایجاد تحول در تمامی زمینه ها همچون شهیدان جاویدان رجایی و باهنر طعم شیرین خدمت بدون منت همراه با ساده زیستی و صداقت را به مردم بچشاند. هفته ی دولت فرصت مغتنمی ست برای بازخوانی نقش و وظایف دولت مردان و قدردانی از همه کارمندان خدوم کشور که در بخش های مختلف، متواضعانه برای کسب رضای پروردگار و خدمت رسانی به مردم فعالیت می نمایند. اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، رجائی و باهنر،امیدوارم همگی در مسیر آرمان های امام وشهدا با بهره مندی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با سخت کوشی مضاعف و عمل صادقانه در عرصه خدمت به مردم گام برداشته و عزت و سربلندی کشور را رقم بزنیم.

حسین اسماعیلی

شهردار سرایان

بیش از 40پروژه همزمان با هفته دولت در شهرداری سرایان به بهره برداری رسید

بیش از 40پروژه همزمان با هفته دولت در شهرداری سرایان به بهره برداری رسید.

با حضور مهندس عباس زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی و حجت اسلام نصیرایی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در شهر سرایان 2پروژه به نمایندگی از 40پروژه و طرح انجام شده در شهرداری سرایان افتتاح شد . عملیات اجرای روکش آسفالت به میزان 50هزار مترمربع با اعتبار 110میلیارد ریال و تکمیل زمین ورزشی چمن مصنوعی در بلوار کشاورز با حجم کار 1000متر مربع چمن مصنوعی و محوطه سازی پیرامونی جمعا با اعتبار 11میلیارد و 500میلیون ریال دو پروژه ای بود که به نمایندگی از پروژه های اجراشده از بهمن 1401تا شهریور 1402توسط شهرداری سرایان همزمان با هفته دولت به بهره برداری رسید.

روابط عمومی شهرداری سرایان

تکمیل پروژه احداث زمین ورزشی بلوار کشاورز کلید خورد

تکمیل پروژه احداث زمین ورزشی بلوار کشاورزکلید خورد.

اسماعیلی شهردار سرایان با اعلام این خبر افزود :نگاه ما در خدمت رسانی به شهروندان عزیز پراکنش و توزیع نرمال و همگن مراکز وکارکردهای خدماتی در سطح شهر است.ایجاد این زمین ورزشی در چند سال قبل نیاز سنجی شده بود و اکنون اعتبار آن را تامین کردیم و زیرساخت های لازم فراهم گردیده است .بهره برداران این پروژه شهروندان قدرشناس سرایان به ویژه جوانان و نوجوانان عزیز محدوده بلوار کشاورز خواهند بود.

روابط عمومی شهرداری سرایان https://eitaa.com/shahrara_sarayan

راه های ارتباطی

آدرس:خراسان جنوبی،سرایان،میدان قدس

کدپستی: 9777114894

شماره تماس: 32904600-056

شماره فکس: 32904702-056

سامانه پيام کوتاه: 10005628222700

پست الکترونیکی: info@sarayan.ir

 

تاریخچه شهر

سرایان در اردیبهشت سال ۱۳۸۴ از شهرستان فردوس جدا شده و به صورت شهرستان مستقل درآمد.اين شهرستان دارای سه مرکز شهری(سرایان،سه قلعه وآیسک)،۴ دهستان(آیسک،سه قلعه،دوکوهه ومصعبی)،دوبخش(سه قلعه وآیسک)،۷۱ روستای دارای سکنه و۴۴۶ پارچه آبادی است که دارای ۲۱ دهیاری فعال می باشد. بررسی های باستان شناسی منطقه وجود تپه ها و محوطه های مربوط به دوره سلجوقی را در این شهرستان تأیید می کند و با عنایت به وجود قلاع تاریخی از جمله قلعه قلاع سرایان میتوان گفت که در دوره سلجوقی یعنی قرون پنجم وششم هجری از رونق و آبادانی برخوردار بوده است.

نقشه شهر

كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداری سرايان می باشد.
طراحی شده توسط "پارس رايانه شاپرک"