2404653_633.jpeg

اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در طلیعه فجر چهل وچهارم

در اولین روز دهه مبارک فجر و چهل وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران ، پس از اینکه با نواختن زنگ انقلاب آیین گرامیداشت فجر پیروزی به طور رسمی آغاز گردید در سرایان مردم و مسوولین با حضور در میدان شهدای شهر سرایان شاهد برافراشته شده پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند.این پرچم 40متر مربعی در ارتفاع 24 متری و با هزینه 185میلیون تومانی توسط شهرداری سرایان نصب گردید تا نشانه همیشگی اقتدار و تداوم نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهبری های نائب برحق او حضرت آیت الله خامنه ای باشد.

روابط عمومی شهرداری سرایان

بررسی مشکلات و نیاز های کالبدی نقاط شهری در ستاد بازآفرینی شهری شهرستان سرایان

در جلسه ستاد بازآفرینی شهری در شهرستان سرایان نیاز های کالبدی نقاط شهری بررسی گردید.

جلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان سرایان در فرمانداری سرایان برگزار شد.ستاد باز آفرینی شهری با حضور تمامی اعضای خود شامل دستگاه های اجرایی مرتبط با اهداف و کارکرد های ستاد مذکور به صورت فصلی برگزار می گردد.

مهندس واله سرپرست شهرداری سرایان و دبیر ستاد بازآفرینی شهری شهرستان سرایان عنوان داشت:" در این ستاد برنامه های پیشنهادی اعضاء در قالب پروژه های اجرایی بررسی و بر اساس آن برنامه جامع اقدام مشترک چهارساله شهرستان تنظیم می شود.باز آفرینی در بافت های فرسوده و کمتر برخوردارو شناسایی نیاز های کالبدشهری باعث ایجاد عدالت اجتماعی،و احقاق حقوق شهروندی و تامین نیاز های شهروندان می گردد."

روابط عمومی شهرداری سرایان

جلسه دوره ای مجمع تاکسیرانی شهر سرایان برگزار شد.

با توجه به فرارسیدن ایام بازگشایی مدارس و به منظور ساماندهی و بررسی شرایط سرویس دهی ناوگان حمل ونقل دورن شهری سرایان جلسه ای باحضور رانندگان تاکسی های شهری سرایان و ریاست محترم شورای اسلامی شهر سرایان جناب آقای زینبی در دفتر شهرداری سرایان برگزار گردید. مهندس واله سرپرست شهرداری سرایان با اعلام این خبر افزود در این جلسه پیام شهروندان در خصوص نحوه و کیفیت سرویس دهی تاکسی های درون شهری به رانندگان ناوگان ابلاغ و تصمیمات مقتضی دراین خصوص اتخاذ گردید.

روابط عمومی شهرداری سرایان

پیام مهندس واله به مناسبت هفته دفاع مقدس

در پایان شهریور 59 که دشمنان نظام عداوت خود را با تهدید و تجاوز به مرزهای ایران اسلامی آغاز نمودند . جهان تصوری از اقتدار ملت ایران نداشت و هیچ کس پیش بینی نمی کرد که تهدیدات خصمانه جنگ تحمیلی به فرصتی بزرگ تحت عنوان دفاع مقدس تبدیل شود و  برکت آن بقا ، تداوم ، پیشرفت و پیشبرد اهداف و استقرار حکومت اسلامی باشد. امروز جهان ، انقلاب اسلامی مردم ایران را با توان دفاعی و بازدارندگی بالایی که در منطقه  ایجاد نموده است قدرتی بلا منازع می داند.

اینجانب با گرامیداشت یاد شهدا، سرداران و فرماندهان و امام راحل عظیم الشان  آغاز هفته دفاع مقدس را به عموم مردم ایران به عنوان صاحبان اصلی این نظام مقدس تبریک می گویم . باشد که استقرار نظام مقدس انقلاب اسلامی و تداوم ولایت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای تا انقلاب جهانی منجی موعود (عج)را جهانیان به چشم خود شاهد باشند.

محسن واله

سرپرست شهرداری سرایان

پیام مهندس واله به مناسبت هشتم شهریور

پیام مهندس واله به مناسبت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر

 شهادت شهیدان رجایی و باهنر به دست کوردلان وطن فروش نه تنها خدشه ای در مسیر شکوفایی و بلوغ انقلاب اسلامی وارد نکرد بلکه این بزرگواران با نثار خون خود پایه های نظام اسلامی را مستحکم تر ساختند.امروز و به برکت خون این شهیدان والا مقام ،دولت مردمی و خادمین و کارکنان دولت  در میثاق با ولایت  ،فساد ستیزی و عدالت را سر لوحه کار خود قرار داده و تلاش نموده اند با تکیه بر دانش ، خلاقیت نخبگان  و توان مردمی  در مسیر پیشرفت  وتعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی  گام برداشته و با ایجاد تحول در تمامی زمینه ها  همچون شهیدان جاویدان رجایی و باهنر طعم شیرین  خدمت بدون منت همراه با ساده زیستی و صداقت را به مردم بچشاند.

هفته ی دولت فرصت مغتنمی ست برای بازخوانی نقش و وظایف دولت مردان و قدردانی از همه کارمندان خدوم کشور که در بخش های مختلف، متواضعانه برای کسب رضای پروردگار و خدمت رسانی به مردم فعالیت می نمایند.

اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، رجائی و باهنر،امیدوارم همگی در مسیر  آرمان های امام وشهدا با بهره مندی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با سخت کوشی مضاعف و عمل صادقانه در عرصه خدمت به مردم گام برداشته و عزت و سربلندی کشور را رقم بزنیم.

محسن واله

سرپرست شهرداری سرایان

راه های ارتباطی

آدرس:خراسان جنوبی،سرایان،میدان قدس

کدپستی: 9777114894

شماره تماس: 32904600-056

شماره فکس: 32904702-056

سامانه پيام کوتاه: 10005628222700

پست الکترونیکی: info@sarayan.ir

 

تاریخچه شهر

سرایان در اردیبهشت سال ۱۳۸۴ از شهرستان فردوس جدا شده و به صورت شهرستان مستقل درآمد.اين شهرستان دارای سه مرکز شهری(سرایان،سه قلعه وآیسک)،۴ دهستان(آیسک،سه قلعه،دوکوهه ومصعبی)،دوبخش(سه قلعه وآیسک)،۷۱ روستای دارای سکنه و۴۴۶ پارچه آبادی است که دارای ۲۱ دهیاری فعال می باشد. بررسی های باستان شناسی منطقه وجود تپه ها و محوطه های مربوط به دوره سلجوقی را در این شهرستان تأیید می کند و با عنایت به وجود قلاع تاریخی از جمله قلعه قلاع سرایان میتوان گفت که در دوره سلجوقی یعنی قرون پنجم وششم هجری از رونق و آبادانی برخوردار بوده است.

نقشه شهر

كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداری سرايان می باشد.
طراحی شده توسط "پارس رايانه شاپرک"