2404653_633.jpeg

پیام مهندس واله به مناسبت هفته دفاع مقدس

در پایان شهریور 59 که دشمنان نظام عداوت خود را با تهدید و تجاوز به مرزهای ایران اسلامی آغاز نمودند . جهان تصوری از اقتدار ملت ایران نداشت و هیچ کس پیش بینی نمی کرد که تهدیدات خصمانه جنگ تحمیلی به فرصتی بزرگ تحت عنوان دفاع مقدس تبدیل شود و  برکت آن بقا ، تداوم ، پیشرفت و پیشبرد اهداف و استقرار حکومت اسلامی باشد. امروز جهان ، انقلاب اسلامی مردم ایران را با توان دفاعی و بازدارندگی بالایی که در منطقه  ایجاد نموده است قدرتی بلا منازع می داند.

اینجانب با گرامیداشت یاد شهدا، سرداران و فرماندهان و امام راحل عظیم الشان  آغاز هفته دفاع مقدس را به عموم مردم ایران به عنوان صاحبان اصلی این نظام مقدس تبریک می گویم . باشد که استقرار نظام مقدس انقلاب اسلامی و تداوم ولایت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای تا انقلاب جهانی منجی موعود (عج)را جهانیان به چشم خود شاهد باشند.

محسن واله

سرپرست شهرداری سرایان

جلسه دوره ای مجمع تاکسیرانی شهر سرایان برگزار شد.

با توجه به فرارسیدن ایام بازگشایی مدارس و به منظور ساماندهی و بررسی شرایط سرویس دهی ناوگان حمل ونقل دورن شهری سرایان جلسه ای باحضور رانندگان تاکسی های شهری سرایان و ریاست محترم شورای اسلامی شهر سرایان جناب آقای زینبی در دفتر شهرداری سرایان برگزار گردید. مهندس واله سرپرست شهرداری سرایان با اعلام این خبر افزود در این جلسه پیام شهروندان در خصوص نحوه و کیفیت سرویس دهی تاکسی های درون شهری به رانندگان ناوگان ابلاغ و تصمیمات مقتضی دراین خصوص اتخاذ گردید.

روابط عمومی شهرداری سرایان

مجتمع تجاری زمرد رسماً افتتاح شد

مجتمع تجاری زمرد رسماً افتتاح شد

در هفته دولت و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی اقتصادی ترین پروژه شهر سرایان رسماً به بهره برداری رسید.مهندس واله سرپرست شهرداری سرایان در این خصوص عنوان داشت:حضور دکتر اشرفی معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی برای افتتاح مجتمع تجاری زمرد در شهر سرایان را برای اقتصاد شهرمان به فال نیک می گیریم .این مجتمع به واسطه ویژگی های خاصی که دارد به لحاظ اقتصادی و تجاری از جایگاه مهمی برخوردار است.

روابط عمومی شهرداری سرایان

پیام مهندس واله به مناسبت هشتم شهریور

پیام مهندس واله به مناسبت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر

 شهادت شهیدان رجایی و باهنر به دست کوردلان وطن فروش نه تنها خدشه ای در مسیر شکوفایی و بلوغ انقلاب اسلامی وارد نکرد بلکه این بزرگواران با نثار خون خود پایه های نظام اسلامی را مستحکم تر ساختند.امروز و به برکت خون این شهیدان والا مقام ،دولت مردمی و خادمین و کارکنان دولت  در میثاق با ولایت  ،فساد ستیزی و عدالت را سر لوحه کار خود قرار داده و تلاش نموده اند با تکیه بر دانش ، خلاقیت نخبگان  و توان مردمی  در مسیر پیشرفت  وتعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی  گام برداشته و با ایجاد تحول در تمامی زمینه ها  همچون شهیدان جاویدان رجایی و باهنر طعم شیرین  خدمت بدون منت همراه با ساده زیستی و صداقت را به مردم بچشاند.

هفته ی دولت فرصت مغتنمی ست برای بازخوانی نقش و وظایف دولت مردان و قدردانی از همه کارمندان خدوم کشور که در بخش های مختلف، متواضعانه برای کسب رضای پروردگار و خدمت رسانی به مردم فعالیت می نمایند.

اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، رجائی و باهنر،امیدوارم همگی در مسیر  آرمان های امام وشهدا با بهره مندی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با سخت کوشی مضاعف و عمل صادقانه در عرصه خدمت به مردم گام برداشته و عزت و سربلندی کشور را رقم بزنیم.

محسن واله

سرپرست شهرداری سرایان

پیام خداحافظی مهندس مطلبی پور از مردم سرایان

شهروندان فهیم و قدرشناس شهر سرایان

 ما زنده به آنیم که آرام نگیریم            موجیم که آسودگی ما عدم ماست

سلام

هر چند سلام سر آغاز دردناک خداحافظی است، ولی بگذارید این خداحافظی به امید در پیش بودن سلامی نو باشد.

خداوند منان را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع با صفا و پراز محبت شما مردم خوب سپری کنم ، به یقین ادعا می کنم که در طول این مدت بهره فراوانی از آموزه های انسانی ،اخلاقی ،سخت کوشی و صداقت  از شما ، نصیب اینجانب شده است . ضمن عرض سپاس و قدردانی از الطاف شما شهروندان، دوستان و همکاران گرامی، از خداوند متعال نعمات بی کران برای شما عزیزان آرزومندم . با توجه به استعفاء اینجانب و پذیرش آن توسط شورای محترم شهر دیگر در خدمت شما عزیزان نخواهم بود. با امید به اینکه از صمیم قلب قصور اینجانب را بخشیده و این حقیر را حلال فرمایید ، همگی شما را به خداوند بزرگ می سپارم. و از خداوند قادر متعال برایتان آرزوی سلامتی و بهروزی را دارم. بودن در کنار شما افتخاری است که همیشه به آن خواهم بالید. فرصت را مغتنم شمرده و از خانواده ها ی محترم شهداء ، ایثارگران  و جانبازان گرانقدر ، فرهنگیان وامام جمعه محترم،مسئولین شهر و شهرستان،نیروهای نظامی و انتظامی ،دادستان و ریاست محترم دادگستری، نیروهای خدوم و زحمتکش امنیتی ،اصناف و بازاریان،هیات مذهبی،جوانان و نوجوانان عزیز  و  همه اقشار،که با همکاری و حمایت مداوم ، شهرداری را در مسیر پر فراز و نشیب انجام وظایف خود یاری کردند و لطف و همدلی کلیه همکاران زحمتکش شهرداری که برای توسعه و عزت شهرشان از هیچ تلاشی دریغ  نورزیدند و با حضور شبانه روزی ، بخش درخشان و انکار ناپذیری  از این حماسه ی عظیم بودند و همواره یاری گر اینجانب بوده اند، سپاسگزاری نمایم.

جا دارد از اعضای محترم  شورای اسلامی شهر نیز صمیمانه تقدیر و تشکر و قدردانی نمایم که کوشیدند  مسیر دستیابی به تغییر و توسعه را برای شهرداری و مدیریت شهری هموار نمایند

با اذعان به این حقیقت که، آنچه محقق شده، لطف پروردگار و آنچه مانده، بضاعت ناچیز این بنده بوده است،کلیه دوستان و همکاران را ، به خدا می سپارم و امیدوارم با بذل کرم شما و حقوقی که به هر دلیل بر گردن حقیر دارید، عفو بفرمایید و خطاهای مرا ببخشید و از وعده تخلف ناپذیر عفو ربوبی برخوردار گردید که فرمود «ولیعفوا ولیصفحوا، الا تحبون ان یغفر الله لکم» دعای خیر شما را طلب می‌نمایم که بدون عنایت و توجه حق جل و علی هیچ توفیق نخواهم یافت و در پیشگاه شما سوگند  یاد می کنم در هر جایگاهی که باشم خدمت صادقانه و بی منت به شهر وکشورم اولین و بزرگترین هدف زندگی ام خواهد بود.

با احترام و تشکر فراوان

رضا مطلبی پور

راه های ارتباطی

آدرس:خراسان جنوبی،سرایان،میدان قدس

کدپستی: 9777114894

شماره تماس: 32904600-056

شماره فکس: 32904702-056

سامانه پيام کوتاه: 10005628222700

پست الکترونیکی: info@sarayan.ir

 

تاریخچه شهر

سرایان در اردیبهشت سال ۱۳۸۴ از شهرستان فردوس جدا شده و به صورت شهرستان مستقل درآمد.اين شهرستان دارای سه مرکز شهری(سرایان،سه قلعه وآیسک)،۴ دهستان(آیسک،سه قلعه،دوکوهه ومصعبی)،دوبخش(سه قلعه وآیسک)،۷۱ روستای دارای سکنه و۴۴۶ پارچه آبادی است که دارای ۲۱ دهیاری فعال می باشد. بررسی های باستان شناسی منطقه وجود تپه ها و محوطه های مربوط به دوره سلجوقی را در این شهرستان تأیید می کند و با عنایت به وجود قلاع تاریخی از جمله قلعه قلاع سرایان میتوان گفت که در دوره سلجوقی یعنی قرون پنجم وششم هجری از رونق و آبادانی برخوردار بوده است.

نقشه شهر

كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداری سرايان می باشد.
طراحی شده توسط "پارس رايانه شاپرک"