رفت و روب و نظافت معابر شهرسرایان در قالب طرح پاکسازی اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سرایان ،این طرح با هدف پاکسازی و رفت و روب اقصی نقاط شهر و با انجام کارهایی همچون، هرس و جمع آوری درختان، جاروکشی،نخاله برداری و تنظیف عمومی با بهره گیری از توان تمام نیروها و امکانات انجام می شود.

در تداوم پاکسازی معابر و در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به شهروندان و حفظ زیبایی های بصری شهری از سوی حوزه خدمات شهری، تمامی معابر و پیاده روهای خیابان نیلوفر،نبوت،شقایق،بلوارکشاورز، بلوارشفا،بلوارصنعت،بلوارمدافعان حرم،بلوارشهداو... رفت و روب و پاکسازی شد.

 

آراسته مسئول خدمات شهری شهرداری در تشریح اهداف این طرح بیان کرد : این اقدامات به منظور ارتقاي سطح رضايت مندي وارتقای امنیت تردد و سلامت شهروندان با هدف ارتقاء بهداشت عمومی ، نظافت معابر و رفع آلودگی‌های بصری،پاکیزگی محیط ، توزیع خدمات به صورت عادلانه و برابر برای تمام نقاط تحت پوشش منطقه، حفظ سیمای شهری واحترام به جایگاه شهروندی و رفاه حال شهروندان از جمله اهداف انجام این طرح بوده است.

وی تصریح کرد : بر این اساس شهرداری با توجه به وسعت منطقه و با بررسی ها و برنامه ریزی های انجام شده سعی بر آن دارد تا از تمام نیروها و پتانسیل خود استفاده کند تا  کمترین میزان مشکلات را در زمینه رفت‌ و روب، جمع آوری زباله، نخاله و... جهت استفاده عموم شهروندان و عبور و مرورداشته باشد.