درحاشیه مراسم تکریم سالمندان اتفاق افتاد. اهدای مبلغ 5000000 ریال

همزمان با گرامیداشت مقام سالمندان و هفته سالمند « مهندس مطلبی پور » شهردارسرایان به همراه اعضای شورای اسلامی شهر،  ریاست اداره بهزیستی وبا همراهی  پیشکسوت بازنشسته ازخانواده نیروی انتظامی جناب سرهنگ مصطفی زاده ،به دیدار پدر بزرگ ها و مادربزرگ های حاضر در مرکز آموزش توانبخشی سالمندان پارسایان تحت نظارت بهزیستی سرایان رفته و لحظاتی را در کنار سالمندان نشسته و با دلجویی از پدربزرگ ها مادربزرگ ها وبا اهداء شاخه گل این روز را به این عزیزان تبریک گفتن.

🔸به گزارش روابط عمومی شهرداری سرایان : مهندس مطلبی پورشهردارسرایان ضمن عرض تبریک هفته سالمندان، در این دیداربا بیان اینکه سالمندان برکت های خانواده اند گفت: آنان برای هر خانواده ای موهبت و نعمتی هستند که می توان از وجود و تجربه آنها استفاده برد سالمندی یک توفیق است که نصیب هرشخص نمی شودوخداوند این توفیق الهی رانصیب این عزیزان نموده است وانشالله خداوند به این عزیزان توفیق عمربیشتری عنایت فرماید.

🔸خانم روزبخش ریاست اداره بهزیستی نیز ضمن تبریک ایام وعرض خوش آمد گویی بیان داشت: مرکز پارسایان  دارای 36 نفر ظرفیت بوده که در حال حاضر به 21 سالمند در این مرکز خدمات ارائه می شود ویارانه ای که اداره بهزیستی برای هرنفردرمرکزبه صورت ماهانه هزینه میکند 560هزارتومان است که به این افراد خدمات توانبخشی چون کاردرمانی، پرستاری،پزشکی ، مددکاری، و ... توسط کارشناسان و متخصصان ارائه می گردد .

🔸دوستی مدیریت مرکز نیز ضمن عرض خیرمقدم به شهردارواعضای شورای شهر،مهمترین مشکل را نداشتن  مکانی مناسب جهت خدمات رسانی به سالمندان را عنوان کرد و از شهردارشهرخواستارزمین جهت احداث ساختمان جدید برای سالمندان شد.

درادامه دیدار پیشکسوت بازنشسته نیروی انتظامی جناب سرهنگ عبدالله مصطفی زاده نیز مبلغ  5000000ریال رابه این مرکز اهدای نمودند.

 

ودرپایان مهندس مطلبی پور از زحمات ، تلاش مدیریت و همکاران و مددیاران این مجموعه که همواره برای خدمت به سالمندان در این مرکز تلاش می کنند، قدردانی کرد.
وبا اهدای شاخه های گل روز سالمند را به این عزیزان تبریک گفتند.